|
VAŽNO OBAVEŠTENJE |
15.04.2024.
Imajući u vidu aktuelnu situaciju u Libanskoj Republici državljani Republike Srbije bi trebalo da izbegavaju putovanja u granično područje između Republike Liban i Države Izrael. Takođe, trebalo bi izbegavati demonstracije, proteste i slična masovna okupljanja na celoj teritoriji Libanske Republike.
Preporučujemo da državljani Republike Srbije koji se trenutno nalaze na teritoriji Libanske Republike pažljivo prate vesti o najnovijim dešavanjima, a posebno one koje se odnose na bezbednosnu situaciju.
Državljani Republike Srbije koji se nalaze na teritoriji Libanske Republike bi trebalo da kontaktiraju Ambasadu Republike Srbije u Bejrutu i dostave podatke gde se nalaze, kako bi u slučaju pogoršanja bezbednosne situacije i hitnim situacijama mogli da ih kontaktiramо. |
|
|
|
|
|
|